Fotbalový nároďák sází na Inko a vítězí!

Česká fotbalová reprezentace potřetí za sebou zvítězila v kvalifikačním utkání na ME 2016!

Třetí zápas, třetí výhra a průběžné druhé místo ve skupině. Tak zní fantastická bilance českých fotbalistů po třetím kvalifikačním zápase na mistrovství Evropy 2016.

Na výhru nad Nizozemci ze začátku září a páteční porážku Turků nyní český tým navázal vítězstvím 4:2 nad Kazachstánem. O elitní fotbalisty z národního týmu pečují trenéři pomocí sportovních suplementů Inkospor.

Českému týmu, který šel do utkání s nálepkou favorita, se podařilo dostát vysokým očekáváním. Už ve třinácté minutě otevřel dlouhým kopem skóre Bořek Lafata, který se brankami podílel i na předchozích dvou vítězstvích.

Těsně před přestávkou navázal druhou brankou David Lafata. V padesáté šesté minutě utkání pak padl třetí kol, a to zásluhou Ladislava Krejčího.

TIPY PRO VÁŠ FOTBALOVÝ TRÉNINK NAJDETE ZDE!

Ačkoli se koncem druhého poločasu dostal hned dvakrát ke slovu kazašský obránce Jurij Logviněnko, který dvakrát zaskóroval, vítězství českého mužstva to už nemohlo ohrozit. Pojistkou se navíc stala čtvrtá trefa do kazašské brány, kterou vstřelil Tomáš Necid.

Vítěznou sérii české fotbalové reprezentace odstartovala začátkem září výhra 2:1 nad Nizozemím. Minulý pátek navázali čeští fotbalisté stejnou porážkou Turecka.

Kvalifikace bude pokračovat 16. listopadu zápasem s Islandem, který drží první místo ve skupině - ačkoliv mají Islanďané stejný počet bodů, vítězí prozatím na skóre.