David Vaš v životě doběhl z autoservisu do Afriky

„Po šesti návštěvách Afriky a po dlouhé cestě jako poloprofesionální běžec jsem i úspěšně dokončil certifikaci a splnil veškeré podmínky českého atletického svazu pro trenéra kondičního běhu.“ 

Přitom ještě v roce 2010 David dokončil střední průmyslovou školu a několik let pracoval v autoservisech. Vždy prý chodil do práce s radostí, ale chyběla tomu vášeň. Odpracoval si své hodiny a těšil se, až vyběhne. 

Po přečtení knihy „Běhání s Keňany“ si pak David uvědomil, že se chce věnovat běhání naplno, a mířil k tomu, aby si mohl v Africe také zaběhat. 

Samozřejmě to nebylo vždy jenom růžové. Minulý rok si např. zlomil kotník, když se poprvé postavil na start 3000 m překážek.

Zranění se ale naštěstí brzy zahojilo a David se věnuje triatlonové přípravě a získal certifikaci trenéra kondičního běhu. „Od nového roku se tedy mohu věnovat naplno tomu, co mě baví, a to je běh, triatlon a práce v @triexpert_cz“.

Těší nás, že můžeme být součástí téhle napínavé cesty. Hodně štěstí, Davide! 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení