Věrnostní Inkospor Club

Inkospor Club

Rádi bychom chtěli dlouhodobě ocenit věrnost našich zákazníků, díky které můžeme více jak 40 let pomáhat všem sportovcům k lepším výkonům. Proto vznikl věrnostní Inkospor Club. 

Jak to funguje?

Za každou objednávku z registrovaného účtu se Vám automaticky načtou body v poměru 1:1. Takže např. za objednávku za 1 234 Kč získáte 1 234 bodů.

Stačí se registrovat u nás na e-shopu Inkospor a o zbytek se postaráme my. Pokud už u nás účet máte, nemusíte dělat nic a sleva se Vám nastaví automaticky podle počtu nasbíraných bodů za 12 měsíců.

 

  • bronzový Inkospor Club – 5% sleva – 2 000 bodů
  • stříbrný Inkospor Club – 10% sleva – 4 000 bodů
  • zlatý Inkospor Club – 15% sleva – 6 000 bodů
 
 
FAQ – často kladené otázky
 
Jak se mohu registrovat?
 
Registraci provedete v Klientském centru po kliknutí na text Nová registrace. Zvolte typ Koncový zákazník. Pokud chcete započítat i body za objednávky provedené před registrací, registrujte se na stejný e-mail, ze kterého byly tyto objednávky provedené. Viz dále. 
 
Jak zjistím, jak velkou mám aktuálně slevu?
 
Výše Vaší aktuální slevy je po přihlášení viditelná u každého produktu. Navíc si ji můžete zkontrolovat po přihlášení v Klientském centru s ikonkou panáčka v sekci Moje slevy.
 
Kdo může využít Inkospor Club?
 
Inkospor Club platí pro koncové zákazníky Inkospor.cz. Věrnostní sleva se vztahuje na produkty značky Inkospor.
 
Je výše slevy vždy stejná?
 
Konečná výše slevy se může, na základě individuálních slev na úrovni jednotlivých produktů, lišit.
 
Počítají se i body za objednávky před registrací?

Pokud chcete započítat i body za objednávky provedené před registrací, registrujte se na stejný e-mail, ze kterého byly tyto objednávky provedené. V tomto případě se sleva nezapočítá automaticky a je nutný manuální zásah. Napište nám proto prosím e-mail a my se Vám obratem ozveme.

Mohu kombinovat věrnostní slevu s dalšími slevovými akcemi nebo kupóny?

Věrnostní sleva se s dalšími slevami nesčítá. Vždy lze využít jen jednu slevu.