NAMÍCHEJTE SI SPORTOVNÍ NÁPOJ PODLE SVÉ CHUTI A INDIVIDUÁLNÍCH POTŘEB!

Jak si dopřát při vytrvalostních sportech pomocí iontového drinku více energie, ale zároveň nepřekročit optimální obsah minerálních látek nad vhodnou míru?

To je oříšek, který vrcholoví sportovci a jejich trenéři řeší velmi elegantním způsobem.

Základem tohoto řešení je sacharidový koncentrát X-Treme Carbo Pure (100% čistý maltodextrin ve farmaceutické kvalitě). Prášková forma a neutrální chuť umožňují přimíchat koncentrát nejen do libovolného typu nápoje, ale také do jídel.

Při vytrvalostních sportech, jako je cyklistika, běh, in-line bruslení a další, představuje obzvláště výhodnou kombinaci mix X-Treme Carbo Pure s minerálními nápoji Active Mineral Light nebo Active Liqids Light. Smícháním minerálního koncentrátu s maltodextrinem vznikne sportovní nápoj s vynikajícími vlastnostmi zejména pro vytrvalostní pohybové aktivity. Množství energie (tedy množství koncentrátu Carbo Pure) si můžete navýšit podle libovolné potřeby, aniž by se změnila koncentrace iontů v nápoji. Tento pitný režim s oblibou využívá například Milan Spěšný, trenér špičkového bikera Ondřeje Cinka.

 

Active Mineral Light a Active Liqids Light navíc nabízí širokou škálu originálních ovocných příchutí, ze kterých si každý vybere tu pravou pro sebe. Kdo by měl chuť experimentovat, může navzájem míchat i různé příchuti. I toto je jedna z velkých výhod kombinace Carbo Pure s minerálními koncentráty Active.

Využijte rozmanitých možností, které nabízí kombinace X-Treme Carbo Pure s Active Mineral Light nebo Active Liqids Light a namíchejte si sportovní nápoj na míru!

X-TREME_Carbo Pure

(cam)

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení