NAMÍCHEJTE SI SPORTOVNÍ NÁPOJ PODLE SVÉ CHUTI A INDIVIDUÁLNÍCH POTŘEB!

Jak si dopřát při vytrvalostních sportech pomocí iontového drinku více energie, ale zároveň nepřekročit optimální obsah minerálních látek nad vhodnou míru?

To je oříšek, který vrcholoví sportovci a jejich trenéři řeší velmi elegantním způsobem.

Základem tohoto řešení je sacharidový koncentrát X-Treme Carbo Pure (100% čistý maltodextrin ve farmaceutické kvalitě). Prášková forma a neutrální chuť umožňují přimíchat koncentrát nejen do libovolného typu nápoje, ale také do jídel.

Při vytrvalostních sportech, jako je cyklistika, běh, in-line bruslení a další, představuje obzvláště výhodnou kombinaci mix X-Treme Carbo Pure s minerálními nápoji Active Mineral Light nebo Active Liqids Light. Smícháním minerálního koncentrátu s maltodextrinem vznikne sportovní nápoj s vynikajícími vlastnostmi zejména pro vytrvalostní pohybové aktivity. Množství energie (tedy množství koncentrátu Carbo Pure) si můžete navýšit podle libovolné potřeby, aniž by se změnila koncentrace iontů v nápoji. Tento pitný režim s oblibou využívá například Milan Spěšný, trenér špičkového bikera Ondřeje Cinka.

 

Active Mineral Light a Active Liqids Light navíc nabízí širokou škálu originálních ovocných příchutí, ze kterých si každý vybere tu pravou pro sebe. Kdo by měl chuť experimentovat, může navzájem míchat i různé příchuti. I toto je jedna z velkých výhod kombinace Carbo Pure s minerálními koncentráty Active.

Využijte rozmanitých možností, které nabízí kombinace X-Treme Carbo Pure s Active Mineral Light nebo Active Liqids Light a namíchejte si sportovní nápoj na míru!

X-TREME_Carbo Pure

(cam)