Pomeranč útočí! Seznamte se s našimi dvěma novinkami

Představujeme první letošní novinky - proteinovou tyčinku v příchuti čokoláda-pomeranč a novou příchuť oblíbeného koktejlu PRO 80 vanilka-pomeranč!

Nalaďte se na optimisticky oranžovou vlnu s našimi dvěma novinkami: lehkou sacharido-proteinovou tyčinkou Active Fitness čokoláda-pomeranč a novou svůdnou příchutí proteinu Active PRO 80 vanilka-pomeranč!

 

Active Fitness čokoláda-pomeranč

Seznamte se s pomerančovou fitness pochoutkou zalitou v hořké čokoládové polevě! Sacharido-proteinová tyčinka s marcipánem a kandovanou pomerančovou kůrou doplní energii, ale i živiny v podobě hodnotných mléčných proteinů a důležitých vitamínů.

Doporučená konzumace: 1 tyčinka kdykoliv během dne

Hmotnost: 35 g

Active PRO 80 vanilka-pomeranč

Jeden z nejoblíbenějších proteinů Inkospor v lehké pomerančové příchuti zjemněné vanilkou! Protein, který se díky optimálnímu obsahu a poměru aminokyselin vyznačuje vysokým chemickým skóre, zajistí výživu a kvalitní regeneraci svalů, navíc tělu dodá i potřebné vitamíny a minerální prvky.

Doporučená konzumace: Vsypte 25 g = 3 polévkové lžíce přípravku do 250 ml vody a našlehejte v shakeru nebo pomocí elektrického mixéru. Místo vody můžete k přípravě použít 200 ml nízkotučného mléka - získáte tak mimořádně chutný krémový nápoj. Denně si dopřejte 2 porce Active PRO 80, zejména po tréninku anebo ke svačině.

Hmotnost: 750 g (dóza), 500 g (sáček)

PRO80-1TYCINKA-1

 

Pomerančové novinky můžete zakoupit už nyní na našem e-shopu zde a zde.