Fejfarovu družstvu se dařilo v populární štafetě do vrchu v Itálii

Inko-běžec Ondřej Fejfar se stejně jako vloni vypravil na náročný štafetový závod na sever Itálie.

Téměř přesně po roce se vrátil na "místo činu" v severoitalském Morbegnu běžec Ondřej Fejfar, aby zde opět absolvoval oblíbený závod do vrchu Trofeo Vanoni Trophy. S běžeckými kolegy Janem Mrázkem a Richardem Pletichou v neděli 26. října úspěšně zdolali okruh o délce sedmi kilometrů s převýšením 435 metrů a doběhli si pro celkové třinácté místo.

"Tento doslova crazy závod se vyznačuje velice náročným a prudkým seběhem, který budu ještě pár dní rozcházet," nechal se se smíchem slyšet Ondřej, který o svoji formu pečuje už několik sezón s výrobky Inkospor.

Ondra, který závod rozbíhal, předával Mrázkovi na vynikajícím pátém místě. V dalším průběhu závodu sice došlo k mírnému propadu družstva, ale i tak se Ondra a jeho týmoví parťáci mohli radovat z vynikajícího úspěchu, který třinácté místo z celkem sto třiatřiceti doběhnuvších družstev představuje.

"Pro mě na závěr sezony velice povedený závod a já už nedočkavě vyhlížím Velkou Kunratickou, kde půjde o podobný extrém, jen to bude rychlejší a kratší," slibuje natěšený Onřej s odkazem na oblíbený přespolní závod s dlouholetou tradicí, který se uskuteční příští neděli v Kunratickém lese v Praze.

Oficiální video ze závodu najdete zde.

Ondrovi i jeho běžeckým kolegům srdečně gratulujeme a těšíme se na jeho výsledek z Velké Kunratické!

(cam)