Výživa Inkospor v CrossFit New Park!

Největší certifikované CrossFit centrum včera otevřelo v Brně. Inkospor je u toho!

Netrpělivě očekáváná premiéra se včera konečně odehrála v Brně. Veřejnosti se otevřely brány fitness haly CrossFit New Park zaměřené na populární na cvičení CrossFit. Jde o největší certfifikované CrossFit centrum v jihomoravské metropoli (800 m2 cvičební plochy).

Jsme velmi rádi, že jako značka prémiové sportovní výživy můžeme být součástí tohoto projektu - milovníci funkčních tréninků budou moci v CrossFit New Parku doplňovat energii a důležité živiny prostřednictvím produktů sportovní výživy Inkospor.

Sportovní výživové doplňky Inkospor budou k dostání přímo na fitness baru. Proškolený personál či trenéři s výběrem vhodného produktu klientovi odborně poradí.

Už v rámci včerejšího dne otevřených dveří jsme v CrossFit New Parku přivítali návštěvníky ochutnávkami našich proteinových koktejlů a sportovních tyčinek. Zájemci si také mohli nechat pod odborným dohledem změřit tělesné složení na přístroji InBody.

Až do 15. listopadu také probíhá soutěž na naší facebookové stránce o 3 osobní tréninky v CrossFit New Parku.

Přejeme CrossFit New Parku mnoho spokojených klientů a těšíme se na dlouhotrvající úspěšnou spolupráci!

 crossfit new park bar

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení