Fotbalisté půjdou do zápasu s Islandem s péčí výživy Inko

Fotbalisté půjdou do zápasu s Islandem s péčí výživy Inkospor

Stejně jako v předchozích zápasech bude i v posledním letošním kvalifikačním utkání o účast na fotbalovém mistrovství Evropy 2016 pečovat o kondici našich hráčů sportovní výživa Inkospor.

Napjatě očekáváný zápas s Islandem se odehraje v neděli 16. listopadu na stadionu v Plzni. Přestože má za sebou český tým sérii tří vítězství, výsledek utkání s největším rivalem ve skupině, kterým je právě Island, bude velmi důležitý. Ztráta každého bodu může být totiž v kvalifikaci na evropský šampionát ve Francii rozhodující.

Ve prospěch českých fotbalistů bude hrát v polovině listopadu především domácí prostředí a také sebevědomí nabyté nedávnými výhrami. Island, který má stejný počet bodů a ve skupině momentálně vítězí nad Českem na skóre, je na tom ovšem velmi podobně.

Jisté je v tuto chvíli jedno - že půjde o napínavou fotbalovou podívanou, na kterou se velmi těšíme!

Pro fanoušky fotbalu, kteří jsou sami aktivními hráči (ať už na jakékoliv úrovni), tu máme několik vytipovaných produktů, pomocí kterých trenéři pečují o formu našich elitních fotbalistů:

 

Active Mineral Light

Activ Mineral Light

Koncentrát k přípravě nízkokalorického iontového nápoje s vitamíny. Do drinku je možné přimíchat i sacharidový koncentrát X-Treme Carbo Pure a vytvořit tak energetický nápoj s optimálním zastoupením minerálních prvků a důležitých vitamínů.

 

X-Treme Energy Bar

xtr_energy_bar_65g_130626_2

Chutná sacharidová tyčinka z ovesných vloček zajistí rychle dostupnou a zároveň i dlouhotrvající energii. Je obohacena o 9 vitamínů.

 

X-treme Recovery Drink

XTR_Recovery Drink

Velmi zásadní produkt pro tvrdě trénující sportovce! Jde o speciálně vyvinutý nápoj pro rychlou a důkladnou regeneraci organismu po výkonu. Vyrovnává hladinu L-glutaminu, důležitého vitamínu B1 a stopových prvků. 

 

X-Treme BCAA

XTR_BCAA

Vysoce kvalitní aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA) pro efektivní výživu svalů po náročném tréninku.

(cam)