Fotbalový nároďák porazil Island!

České fotbalové reprezentanty čekala v neděli 16. listopadu dosud největší výzva v kvalifikaci na evropský šampionát 2016 - Island. Poslední kvalifikační utkání toho roku se odehrálo v domácím prostředí na plzeňském stadionu. Inkospor byl opět u toho jako oficiální dodavatel výživových doplňků českých fotbalistů.

Vyrovnanost obu týmů byla znát i v tomto zápase. Skóre otevřeli seveřané. Češi naštěstí neztratili koncentraci a zvládli odpovědět ještě v poslední minutě prvního poločasu. Díky tomu mohli vejít do druhé půle utkání s čistým štítem a stvrdit svoji hru druhým, vítězným gólem.

Z konfrontace s Islandem tak vyšlo Česko za stavu 2:1 a definitivně tak obsadilo první příčku v kvalifikační skupině.

Jarní pokračování kvalifikace zahájí český národní tým 28. března 2015 utkáním s Lotyšskem.

Fotogalerii ze zápasu s Islandem najdete zde.