Skripta Sutura v chirurgických oborech

Chirurgická sutura jsou skripta určena pro nejmladší kolegy před chirurgickým kmenem a rovněž pro studenty nejvyšších ročníků lékařských fakult.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
22.9.2023
Možnosti doručení
Kód: 2603
539 Kč
Skripta Sutura v chirurgických oborech
skripta aeskulap min
Doprava zdarma

   Předkládaná skripta Chirurgická sutura jsou určena pro nejmladší kolegy před chirurgickým kmenem a rovněž pro studenty nejvyšších ročníků lékařských fakult.

   Cílem těchto skript je podat jednoduchý a ucelený pohled nejen na problematiku šití, ale rovněž na možnosti stavění krvácení v operačním poli, využití staplerových technik, možnosti použití nejrůznějších druhů sítěk, způsobu drenáží ran apod. Užitečné jsou i rady, triky apod. od odborníků z jednotlivých specializací.

   Na tvorbě skript se podílela celá řada odborníků, především pak chirurgové ze dvou chirurgických klinik (I. chirurgické kliniky Lékařské fakulty Masarykova ústavu a Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně a Chirurgické kliniky Thomayerovy nemocnice) a odborníci z firmy B. Braun Medical, ale současně i řada odborníků z jiných chirurgických oborů (kardiovaskulární chirurgie, plastická chirurgie, neurochirurgie, urologie a gynekologie).

Texty jsou stručné, čtivé, doplněny názornými ilustracemi jednotlivých kreseb.  

Autoři | Ivan Čapov, Jaromír Šimša, Alan Munteanu a kolektiv

b-braun-logo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: