Z technických důvodů odesíláme tento týden objednávky naposledy ve čtvrtek 21. ledna ve 12:00. Objednávky přijaté po tomto termínu odešleme v pondělí 25. ledna. Děkujeme za pochopení.

Workshop Výživná cyklistika opět na svěťáku v Novém Městě!

I letos nabídne speciální workshop pro cyklisty rady a tipy profesionálů a odborníků ze světa cyklistiky.

Žijete cyklistikou? Trávíte od jara do podzimu většinu času v sedle kola? Účastníte se cyklistických závodů a rádi byste svoji výkonnost posunuli dál?

Pak je Výživná cyklistika tím pravým pro Vás!

V rámci světového poháru horských kol v Novém Městě na Moravě pořádáme 23. května už čtvrtý ročník specializovaného workshopu pro cyklisty a bikery.

Na přednášce Milana Spěšného, bývalého reprezentanta v XCO a trenéra Ondřeje Cinka, se dozvíte, jak psychika ovlivňuje výkon cyklisty a jaké zásady dodržovat při tréninku.

Uznávaný sportovní fyzioterapeut Milošem Matejovem Vás seznámí s kineziotapingem a se zásadami správné regenerace a vysvětlí, proč je v cyklistice důležité posilovat tzv. stabilizační svaly.

Dále absolvujete měření tělesného složení na přístroji InBody a odbornou přednášku na téma správného stravování a používání sportovní výživy před, při a po výkonu. Zároveň v rámci workshopu obdržíte balíček produktů Inkospor.

Cena za workshop je 299 Kč a veškeré informace najdete zde.

banner_VC_FB_udalost

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz